top of page

    Nesudėtingas vieno aukšto gyvenamasis namas sodų bendrijoje, Vilniuje. Bendras plotas 79 kv.m. Elementarus planinis ir tūrinis sprendimas, tenkinantis neįmantrius mažos šeimos poreikius. Sklypas yra atokioje pušų apsuptoje teritorijoje netoli Neries upės. Iš vakarinėje dalyje suprojektuotų patalpų atsiveria puikus vaizdas į mišką, tad šioje pusėje numatyta didelė dalinai dengta terasa, į kuria patenkama tiek iš miegamojo, tiek iš svetainės. Tam, kad užtikrinti optimalų rytinių patalpų apšvietimą, suprojektuoti stoglangiai, kadangi šalia esantys kaimyniniai statiniai meta nemažą šešėlį.  Kadangi įvažiavimas į sklypą yra sklypo pietinėje dalyje, stoginę automobiliui nuspręsta daryti būtent čia, stengiantis kuo mažiau blokuoti vaizdą pro svetainę į saulėtą kiemą.

    Namas bus šildomas šilumos siurbliu, kuris su kita technine įranga puikiai tilps numatytoje pagalbinėje patalpoje. Rudens ir pavasario metu, patalpas apšildys namo centre įrengta krosnelė su ortakių sistema.

   Namo konstrukcinis sprendimas taip pat gana standartinis - keraminių blokelių mūras, apšildytas akmens vatos dembliais. Išorės apdailai, siekiant prisiderinti prie aplinkos, pasirinktos dailylentės.

bottom of page